₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺560,19 KDV Dahil
₺712,96 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺529,63 KDV Dahil
₺611,11 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺529,63 KDV Dahil
₺611,11 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺529,63 KDV Dahil
₺611,11 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺305,56 KDV Dahil
₺356,48 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺305,56 KDV Dahil
₺356,48 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺305,56 KDV Dahil
₺356,48 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo

Terlik ile Rahat Ayaklar

Terlik, sözlüklerde ‘’ev içinde giyilen hafif ayakkabı’’ olarak geçer. Hafif olması özelliğiyle de çok sık tercih edilir. Yaz aylarının hem kombinlerdeki kurtarıcısıdır hem de sıcak günlerde ayaklarınızın nefes almasını sağlar. Kış aylarında ise en çok evde tercih edilen terlik modelleri, ayaklarınızı sıcak tutarak rahat etmesini sağlar. Hem dışarıda hem evde giy çıkar rahatlığı ile herkesin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Özellikle günlük hayat koşturmasında vücudumuzda en çok yorulan bölge ayaklarımız olduğu için akşam onları rahat ettirmek ve dinlendirmek son derece önemlidir. Ayaklarınızın gün içinde saatlerce sıkı ayakkabıların içinde durması kan akışınızı yavaşlatır. Kan akışı yavaşlayan ve gerçekten dinlemeyen ayaklar, zamanla ayak ve bacak gibi birçok bölgede hastalığa sebep olmaktadır. Bu yüzden ‘’terlik’’ deyip geçmemeli, kullanacağımız terliklerin ayakkabılar gibi kalitesine önem vermeliyiz. Ev veya dışarıda sizin hayat tarzınıza uyum içerisinde olacak, ayaklarınızı sıkmayacak ve nefes almasını sağlayacak terlik modelleri tercih etmeliyiz.

2022 Ev Kadın Terlik Modelleri

Terlikler, cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkesin kullandığı bir üründür. Fakat her kitleye ve yaşa hitap etse de en çok kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Gün içinde giyilen topuklu ayakkabıların yerini eve girer girmez rahat terlikleri alır. Ya da zamanının çoğunu evde geçiren bir kadınsanız, kış aylarında ayaklarını zeminden korumak veya gün içinde daha konforlu hareket etmek isteyebilirsiniz. Bunun gibi birçok sebepten dolayı kadın terlik, kadınların evde vazgeçilmezi olmuştur. Artan ilgi ve talep doğrultusunda tekstil dünyası birçok kadın terlik modelleri tasarlamaya başlamıştır. Sadece desen olarak değil kumaş olarak da birçok alternatif sunmaktadır. Sundukları kumaş modellerinden bir tanesi ve en çok talep göreni havlu terlik modelleridir. Havlu kumaştan oluşmuş terlikler, ayaklarınızı terletmez aksine havlu görerek ayaktaki nem dengesini korur. Yumuşak kumaşları sayesinde ayaklarınız pamuğa sarılmış hissi verir. 2022 ev kadın terlik modelleri kategorisinde havlu kumaştan sonra gelen bir diğer popüler model ise tüylü terlik modelleri. Kadın terlik denilince ihtişam olmadan olmaz. Evde de şık bir görünüm sergilemek isteyen kadınlar ile tüylü terlik modelleri oldukça revaçtadır. Aynı şekilde tüylü terlik modelleri, yeni ev ziyareti, yeni komşu ziyareti veya yeni gelinler için bir hediye alternatifi de oluşturmaktadır. Havlu kumaş ve tüylü terlik modelleri sonrasında, kadınlar tarafından çok sevilen, sevilmeyen tarafından da hiç tercih edilmeyen diğer model ise topuklu terlikler. ‘’Evde rahatlık önemli fakat topuklunun verdiği keyif evde de devam etmeli’’ diyen kadınların sayısı azımsanmayacak az. Bu yüzden moda dünyası da topukları sadece dışarıyla bırakmayıp ev kadın terlik modellerine de taşımış durumda. Rahatlık veya şıklık ya da her ikisi de; evde kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz seçim size kalmış!

Tüylü Terlik Modelleri ile Evde de Şıklık Mümkün!

2022’de en popüler kadın terlik modelleri arasında ilk sırayı tüylü terlik modelleri alıyor. Tüylü terlik aynı zamanda otrişli terlik olarak da bilinmektedir. Siz her ne derseniz deyin, kadınlara çok yakıştığı ve her ayağı güzelleştirdiği kesin. Hareket ettikçe kıpır kıpır olan tüyleri görsel şölen yarattığı gibi kadınları evde keyifli hissettiriyor. Bu yüzden 2022 senesinde de popüler terlik modelleri arasına girmiş durumda ve uzun yıllar boyunca da kadınların evde favorisi olacak gibi duruyor. Uzun yıllar kullanmak ve şıklık kadar rahatlık da isteyenler öncelikli olarak kumaş kalitesine de dikkat etmeli. Üretiminde, nefes aldıran kumaşların kullanıldığı ve rahat tabanların tercih edildiği tüylü terlik modelleri, şıklığınızın yanında konfor da sağlayacaktır. İsterseniz bu modelleri kendiniz için tercih edebilir isterseniz sevdikleriniz için hediye olarak alabilirsiniz. Anneler günü, sevgililer günü veya doğum günü gibi özel günlerin yanında yeni gelinlerin ev ziyaretinde de verebileceğiniz hediye seçeneklerindendir. Ya da size yeni komşu olmuş insanlara küçük bir jest yapabilirsiniz. Özellikle lohusa annelere lohusa taç ve terlik takımı alarak onların yüzlerini gülümsetebilirsiniz.

Tüylü terlik fiyatları, her üründe olduğu gibi kaliteden kaliteye göre değişmektedir. Piyasada oldukça ucuza terlik bulabilirsiniz fakat cebinizi düşünürken ayak sağlığınızı da düşünmenizi tavsiye ederiz. Kalitesiz ve nefes aldırmayan kumaşlar, ayaklarınızı terletir ve bakteri üretimine yol açar. Uzun süre kullanma avantajı sağlamadığı gibi sağlıksız tabanlar ayaklarınızın ortopedisini bozabilir. Bu yüzden tüylü terlik fiyatları araştırması yaparken fiyat-kalite karşılaştırması yapmanızı öneririz.

Mita Concept – Kadın Terlik

Mita Concept olarak, ev giyim konusundaki kalite hassasiyetimiz kadın terlik modellerinde de geçerlidir. Sizler için terlik modelleri tasarlarken iki unsura dikkat etmekteyiz; şıklık ve konfor. Kadın terlik modellerimize, 2022’de de oldukça popüler olan tüy detaylarla şıklık getirdik. Tüy detayları da son derece kaliteli kullanarak evde uçuşan tüylere engel olduk. Çeşitli renk seçeneklerinde tüylere yer verdik ve her kadının göz zevkine hitap etmeye çalıştık. Terlik kategorimizdeki, otriş terlik modelinde kullandığımız tüyleri taçlarda da kullandık ve konsept haline getirdik. Böylelikle sizi set oluşturma derdinden kurtardık. Üstelik bu konseptlere ayrı ayrı alınan ürünlere göre daha uygun bir fiyat belirlemesi yaptık. İkinci dikkat ettiğimiz unsur ise, konfor oldu. Ayaklarınızın evde rahat olması için çalıştık ve çoğu modelimizde havlu kumaşa yer verdik. Havlu kumaş, ayaklarınızı terletmez ve cildinizin nefes almasını sağlar. Aynı zamandaki yumuşak olması özelliğiyle de ayaklarınıza pamuğa basıyormuş hissi verir. Tüylü terlik modellerimizde, şıklığı konfor ile birleştirdik. Ekstra şıklık arayan kadınlar için, topuk detayını otriş terlik modeli ile buluşturduk. Böylece evinde de özgüven dolu adımlar atmak isteyen kadınların da tercihleri arasında yer aldık. Terlik modellerimizde sadece ayak bedeninizi değil aynı zamanda birebir uyum için de boy seçeneği ekledik. Şıklığın ve konforun birleştiği Mita Concept kadın terlik modellerimize ana sayfamızda bulunan aksesuar kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR