₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺750,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺611,11 KDV Dahil
₺712,96 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺560,19 KDV Dahil
₺712,96 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺560,19 KDV Dahil
₺712,96 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺560,19 KDV Dahil
₺712,96 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺560,19 KDV Dahil
₺712,96 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo

Pratik ve Şık; Makyaj Çantası

İnsanların, kendilerini daha iyi hissetmek belki kusur olarak gördükleri bölgeleri kapatmak için başvurdukları en güzel yollardan biri makyaj yapmaktır. Dudaklara sürülen rujlar, kirpikleri ok gibi yapan rimeller ve doğallığa doğallık katan allıklar… Her biri, kullananların güzelliklerini daha da ön plana çıkardığı şüphesiz. Gelişen kozmetik sektörüyle birlikte makyaj ürünlerinin yelpazesi de gittikçe artmakta. Piyasaya çıkan onlarca ürüne sahip olmak isteyen kişiler, aynı zamanda onları sürekli yanında taşımak isterler. İşte bu noktada, makyaj ürünü demek makyaj çantası anlamına geliyor.  Artık sadece makyaj artistlerinin kullandığı bir alternatif olmaktan çıkmakta ve modern hayat koşturmasındaki çoğu insan için kurtarıcı bir parça haline gelmektedir. Gelişen dünya düzeni haricinde gelişen kozmetik sektörüyle birlikte de makyaj çantalarına ilgi gittikçe artmaktadır.

Çıkılan seyahatlerde ürünleri taşıma ihtiyacının haricinde aynı zamanda okulda, işte veya gittikleri her yere makyaj tazeleme ihtiyacında olabiliyorlar.  Bu ihtiyaç karşısında pratik bir yöntem olan ve genellikle kadınlar tarafından tercih edilen makyaj çantası, makyaj ürünlerinizi organize etmek için iyi bir yöntemdir. Aynı zamanda cilde sürülen makyaj ürünlerinin de hijyenik olması çok önemlidir. Kapağı açılan rujlar, dökülen fondötenler kişisel çantalarınıza leke bırakabileceği gibi ürünlerinizin çanta içerisinde anahtarlık, telefon gibi ürünlerle de temas etmesi kaçınılmaz. Bu nokta da hijyenik bir yöntem olan makyaj çantası, açılan ürünleri çantanıza bulaştırmaz ve boyutlarıyla normal çantalara göre yıkanma ve kurulama kolaylığı sağlar. Pratik ve hijyenik bir yöntem olmasının yanı sıra tercih edilen modeller ile de tarzınızı yine makyaj çantası ile yansıtabilirsiniz. İsmi her ne kadar makyaj çantası olsa da çoğu kişi tarafından başka seçenekler için de kullanılabiliyor. Edindiğiniz bir makyaj çantası seti ile bir çantaya makyaj ürünlerinizi koyarken diğer çantalarınıza aksesuar veya kişisel çantanızda bir arada durmasını istediğiniz ürünleri organize edebilirsiniz. Kişisel çantalarının yanında valizde de oldukça düzen sağlayan makyaj çantası seti, ürünleriniz için pratiklik ve hijyen gibi pek çok konuda sizlere avantaj sağlar. Kişilerin bu denli hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren bir ürün hoş bir hediye alternatifi olabilir. Alacağınız bir hediyelik makyaj çantası seti, sevdikleriniz için faydalı hediye olurken onların yüzlerini de gülümsetebilir.

Terliğin En Havalı Hali; Tüylü Terlik

Terlik, yıllar boyunca evde veya dışarıda en çok tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Sadece giy çıkar rahatlığı vermez aynı zamanda dışarıda yaz aylarında giyilen terlikler ayaklarınızın hava almasını sağlarken evde kullanıldığında ayakları dinlendirmeye yardımcı olur. Evet, evde ayaklarımızı dinlendirmek her zaman önemli olmuştur. Çünkü ayaklarımız, tüm gün boyunca bizi taşıyan ve belki de vücudumuzda en çok yorulan bölgedir. Bu yüzden evde ayaklarımızı hava aldırmak ve dinlendirmek sağlık açısından her zaman önemli bir husus olmuştur. Bu noktada en çok tercih edilen terlikler, zamanla moda dünyasına da ayak uydurmaya başlamıştır. Rengarenk ve süslü terlikler her kadını rahat hareket ettirdiği gibi görsellikleri ile de keyiflendirmiştir. Evde de şık olmak isteyen çoğu kadının terlik tercihi, tüylü terlik olmuştur. Hareket ettikçe kıpır kıpır olan tüylü terlik modelleri kadınlar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Öyle ki, bu modeller gelin terliği olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Tüylü terlik çeyiz için oldukça şık bir alternatif olup aynı zamanda düğün sonrası ev hediyeleri için de oldukça yüz gülümseten bir hediye olmaktadır.  Yüz gülümseten başka bir yönü ise tüylü terliklerin loğusa terliği olarak kullanılmasıdır. Bebeklerini kucaklarına aldıkları ilk anda ve ilk fotoğraf karelerinde şık olmak isteyen anneler için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Bu dönemde verilen lohusa taç terlik takımı hediyesi, anneler için şık ve uygun fiyatlı bir tercih olabilir. Tüylü terlik fiyatları, piyasada artan ilgi ve talep doğrultusunda oldukça değişkenlik göstermektedir. Elbette bu noktada ayak sağlığı için dikkat etmeniz gereken tüylü terlik modellerinin, taban ve kumaş kalitesidir.  

Başımızın Üstünde Yeri Var; Tüylü Taç

Taçlar, kadınlar için küçük yaşlardan itibaren en sevilen aksesuarlardan olmuştur. İzlenilen çizgi filmlerdeki ve okunulan masallardaki tüm güzel kızların başında taçları vardır. Küçüklükten beri bu kadar sevilen taç modellerine ilgi hiçbir zaman azalmamış aksine yaş fark etmeksizin kullanılan bir aksesuar haline dönüşmüştür. Bu kadar rağbet gören bir ürünün zamanla modelleri de genişlemiştir ve en çok tercih edilen tüylü taç modelleri olmuştur. Tüylü taç aksesuar olmakla kalmayıp kadınlar için çoğu alanda olmazsa olmazları arasına girmiştir. Çünkü modelleri kadar kullanım yelpazesi de oldukça genişlemiştir.  Genişleyen bu yelpazede tüylü tacın en çok kullanıldığı alan loğusa taç olmuştur. Bebeklerini kucaklarına aldıkları ilk gün onlara birer prenses gibi gözükmek isteyen anneler, tüylü taç modellerini tercih etmektedir.  Sadece anneler değil aynı zamanda eşlerini prenses gibi hissettirmek isteyen babalar da hediye tercihlerini lohusa taç terlik takımından yana kullanmaktadır. Fotoğraf karelerinde de masalsı bir izlenim yaratan bu modeller, uzun süre hem anneler hem babalar için vazgeçilmez olacak gibi duruyor. Elbette tüylü, süslü aksesuarlardan bahsetmişken gelinlerden bahsetmeden geçmek olmaz. Tüylü taç modelleri, düğün süresi boyunca; kına, bekarlığa veda, düğünde, düğün öncesi ve sonrası partilerde gelinlerin başlarından eksik olmayan bir aksesuar seçeneği de olmuştur ve uzun süre yeni nesil düğünlerde baş tacı olmaya devam edecek gibi duruyor.

Makyaj Çantası Modellerinden Tüylü Taç Modellerine; Mita Concept Aksesuar

Kadınların, her anında yanında olduğumuz gibi elbette onları aksesuar konusunda da yalnız bırakmak istemedik. Çünkü aksesuarlar her ne kadar küçük ve detay parçalar gibi gözükse de aslında konsepti tamamlayan unsurlardır. Web sitemizde bulunan sol üst köşede aksesuar kategorimize ulaşabilir, hediyelik makyaj seti takımından tüylü terlik modellerine, lohusa taç aksesuar, lohusa taç ve terlik takımlarına kadar olan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizi oluştururken ‘’ürünü kişiselleştirin’’ bölümü ile de ürünleri size özel hale getirebilir veya sevdikleriniz için özel bir hediye yaratabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR