2022 Trend Gecelik Takım Setleri

Pijama takımı denilince aklınıza ilk etapta ‘’rahatlık’’ gelebilir. Fakat moda sektörü, artık sadece dış giyime değil ev giyimine de el atmış durumda. Artık pijamalar, öylesine herhangi bir takım olmaktan çıkıp evde de şık olmayı sağlayan unsurlar haline dönüştü. Özellikle modern dünyada insan vücudunun çok yorulduğunu ve ertesi gün enerji olabilmesi için iyi bir uykunun şart olduğu öğrenildikten sonra. Enerjik ve keyifli bir gün geçirmenin en önemli yolunun uyku olduğunu biliyoruz. Fakat stresli hayat koşturmasında iyi bir uyku çekebilmek için pek mümkün olmuyor. İşte bu yüzden uzmanlar, kaliteli bir uykunun çözümleri arasında kaliteli gecelik takımı olduğunu söylüyor. Kaliteli gecelik takımı, vücudunuza yokmuş hissi vererek cildinizin tüm gece boyunca nefes almasını sağlar ve sizin rahat bir uyku uyumanız için de destek olur. Bu ve bunlar gibi faydaları anlaşılan pijama takımları bu yüzden günden güne daha çok talep görmektedir.  Artan ilgi ve talep sonrasında, elbette moda dünyası da evde rahatlığının haricinde görselliğe önem veren kadınlar için çalışmaya başladı. Akşam giyilmiş gece takımı ile evde de podyum havasında olmak mümkün. Desenli, püsküllü, rengarek, takım veya elbise… Dış giyimi aratmayacak hatta dışarıda da giymek isteyeceğiniz pijama takımlarına 2022 itibari ile ulaşmak mümkün. Kimi modellerin yerini yıllardır kimse yıkamazken kimi model de şaşırtmayı başarabiliyor. Fakat siz hangi senede olursak olalım giyebileceğiniz, uzu ömürlü bir pijama takımı seti arıyorsanız, gelin birlikte olmazsa olmaz pijama takımı seti modellerini konuşalım.

2022’de de Olmazsa Olmaz Pijama Takımı Seti Modelleri

Yıllardır olduğu gibi saten kumaş asla yerinden ayrılmıyor ve pijama takımı denilince akla ilk gelen kumaşlardan oluyor. Cilt uzmanlarının önerdiği saten kumaşa ilgi ve talep arttıkça tekstil sektörü de saten kumaşı kullanmadan geçemiyor. Saten gecelik takımı, cildi kurutmayıp aksine vücuttaki nemi tutmayı sağlayan bir kumaşa sahip olduğu için kadınlar tarafından oldukça ilgi görmekte. Elbette çoğu kadın sadece ciltleri için saten gecelik seti tercih etmiyor. Aynı zamanda yaz aylarının da kurtarıcısı. Deyim yerindeyse, efil efil hissi veren ve vücuda yapışmayan kumaş özellikle sıcak günlerde kurtarıcı takımlardan oluyor. Rahatlık, vücut sağlığının dışında desensiz haliyle bile göz kamaştırıcı olan özellikleriyle saten gecelik takımı kadınların uzun zaman favorisi olacak gibi duruyor.

Moda dünyasının pijama takımlarında tercih ettiği bir diğer parça ise sabahlık. Sabahlık, sözlüklerde ‘’genelde kadınların tercih ettiği, geçici olarak giyilen üst’’ olarak geçse de hiç geçici gibi durmuyor. Yıllardır önemini koruyan sabahlıklı pijama takımları, sabahların olmazsa olmazları arasına girmiş bulunmakta. Özellikle kış sabahlarında uyanır uyanmaz sarılanan, vücut ısısını dengelemek için giyilen sabahlıklar, kurtarıcı parça niteliğinde. Önceki zamanlar, ayrı bir parça olarak alınan sabahlıklar artık ‘’sabahlıklı pijama takımı’’ olarak satılmakta. Bu sayede hem daha uygun fiyatlı hem de diğer pijama üstleriyle uyum içerisinde olabilmektedir. Gecelik seti alışverişi yaparken içeriğinde sabahlık olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Diğer olmazsa olmazlar arasında dantel figürler var. Dantel, her neyde olursa olsun kendisine has havasıyla olduğu parçaya ‘’coolluk’’ kattığı kesin.  Modern her parçayı, detaylarıyla eşsiz yaptığı için kadınlar tarafından vazgeçilmez olduğu kadar erkeklerin de görsel olarak en sevdiği detaylardan birisidir. En çok başrol oynadığı parça ise şüphesiz gecelik takımı. Dantelli gecelik seti, düğün öncesinde, kendinize veya sevdiklerinize verdiğiniz hediyelerde sağlamlığını koruyor ve dikkat çekici bir hediye olmayı başarıyor. Yıllardır aramızda olan ve muhtemelen uzun süre aramızda olacak olan dantel, gecelik takımı ile iyi ikili oynamaya devam edecek gibi. Siz de pijama takımı setlerinizde desen ve renge karar veremiyor fakat bir hareketlilik istiyorsanız dantel pijama takımı setlerine bakmanızı öneririz.

Muhtemelen okurlarımızı düşündürtecek diğer bir gecelik takımı konusu ise kişiselleştirilmiş ürünler. Özellikle düğün zamanlarında gelinler tarafından oldukça tercih edilen ve çoğu gelininin çeyizinde yer almaktadır. Sadece düğün zamanları değil aynı zamanda kişiselleştirilmiş pijama takımları özel bir hediye niteliği de taşımaktadır. Peki kişiselleştirilmiş pijama takımı ne demek? Beğendiğiniz pijama takımına; isim, isim baş harfi veya dilediğiniz bir cümleyi yazdırarak ürünü özel hale getirmek demektir. Özellikle anneler gününde tercih edilen bu özellik, aramıza yeni katılmış olsa da ömür boyu size veya sevdiklerinize anı kalmasıyla olmazsa olmazlar arasına girdi diyebiliriz.

Mita Concept Kadın Pijama Takım Seti

Şortlu gecelik takımı, saten gecelik takımı, sabahlık pijama takımı gibi aradığınız ev giyimi ürünler Mita Concept pijama takımı seti olarak aranızda! Saten, dantelli, düz renk, desenli hatta kimonolu… Size uygun en iyi kadın pijama takımları seti için, web sitemizde sol köşede bulunan pijama takımı koleksiyonu adı altında pijama takımı seti, saten gecelik seti, gömlek elbise gibi başlıkları ziyaret edebilirsiniz.  Her birinin içeriğini; alt ve üst, yazlık ve kışlık, elbise gibi tek parça veya ikili takım, terlik, taç ve çanta gibi detay parçalar gibi ürün ve ürün özelliklerinden oluşmaktadır. Pijama takımı seti veya gecelik takımı seti bedenleri, tüm kadın vücutları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bütün ürünlere ‘’XS’’ bedenden ‘’XXL’’ bedene kadar ulaşabilirsiniz. Tüm kadın vücutlarına ayrı ayrı verdiğimiz önemden dolayı, yine bu bölümde beden seçerken pijama takımı seti için ‘’boy’’ seçimi de yapabilirsiniz.

Kullanımınıza ve zevkinize göre karar verdikten sonra ürün özellikleri kısmından ürünün tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Ürünün uygunluğuna göre ‘’ürünü kişiselleştirin’’ kısmı ile beğendiğiniz gecelik seti ürünlerini size özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca ürün özelliklerini okuduğunuz bölümde eksik bulduğunuz yanları ‘’ürün önerileri’’ bölümünden bize iletmeniz bizim için çok değerli.

 

Ev giyiminde yıllardır bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, keyifli alışverişler diliyoruz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR