ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Sabahlık Seti ve Modelleri

Sabahlık Seti, son dönemlerin en çok aranan iç giyim ürünleri arasında bulunuyor. Farklı yaştan kişiler tarafından yoğun bir ilgi bulmaktadır. Bu yaş grupları içerisinde ise en çok sabahlık modellerini tercih edenler, evliliğe yeni adım atacak olan genç kızlarımız olmaktadır.

Sabahlık seti; her genç kızın çeyizinde mutlaka bulunması gereken setlerdir. Bunun yanı sıra yeni doğum yapmış olan lohusa annelerin de en sık tercih etmekte olduğu ürünlerdi

Geleneklerimize göre bu tür iç giyim ürünleri, mutlaka benzer dönemlerde alışveriş listesindeki yerini almaktadır. Gelin bohçasında en çok yer alan bu özel ürünler, farklı renk ve modeller şeklinde sıralanmaktadır. Gelin nedime sabahlık seti, mutlaka her genç kızın beğenerek tercih ettiği çeyizlik ürünlerden birini oluşturmaktadır. Evliliğe yeni adım atmış bayanların, balayı dönemlerinde sıklıkla tercih ettiği gelin sabahlık seti gibi benzer seçenekler çok özel tasarımlar ile hayata geçirilmektedir.

Gündüz giyim tarzına önem veren bayanlar gece de aynı özeni ortaya çıkartarak şık sabahlık seti tercih etmektedir. Çok çeşitli alternatiflerden yeni koleksiyonlara dahil edilen ürünler, 6'lı gecelik setleri; sabahlık, gecelik, pijama takımı ve babydoll gecelik takımı şeklinde zengin bir skaladan oluşmaktadır.

Zarif Gecelik Setleri ile Gelinler Çok Havalı

Gelin nedime sabahlık seti, yeni gelinlerin en favori iç giyim ürününü oluşturmaktadır. Evliliğin ilk dönemlerinde şık ve bakımlı görünmek isteyenler için çok çeşitli modellerden oluşuyor.  En çok tercih edilen renkler arasında; beyaz renkli sabahlıklar oluyor. Bunun yanı sıra ekru ve pembe gibi seçeneklerde sıklıkla tercih edilebiliyor.

Satışa sunulan ürünlerin renk seçenekleri geniş bir yelpazeden oluşuyor. Pembe, pudra, bej, kırmızı ve mavi renkli sabahlık setleri de kullanıcıların beğenisine sunulan ürünlerin başında geliyor. Gecelik takımı seti ayrıcalıklarında da renk zenginliği, aynı şekilde sıralanırken kumaş seçimlerinde de büyük bir titizlik ortaya çıkıyor.

Şık tasarımlardan oluşan her bir ürün, âdeta gelinlikleri çağrıştırıyor. En sık kullanılan kumaş türleri ise saten gecelikler, penye gecelikler, ipek gecelikler, dantel gecelikler ve   güpür gecelik modellerinden oluşuyor.

Sağlıklı bir uyku için beden sağlığı ile uyumlu kaliteli kumaş türleri tercih edilerek hayat geçiriliyor.

Beğeni kazanacak zevklerin buluşma noktasını oluşturan gecelik takımı seti ve gelin nedime sabahlık seti gibi tasarımlar yırtmaçlı ve dekolte detayları ile ön plana çıkıyor.

Farklı amaçlara özel olarak tasarlanan modeller, tasarımda yer alan özellikleri ile kişilerin kullanımına sunuluyor.

Özellikle yeni doğum yapmış kişilere özel olarak tasarlanmış olan lohusa sabahlığı seti, fazlasıyla ilgi bulan bir modeldir. Hem kullanışlı hem de bebek ve anneyi ziyarete gelenlerin karşısına büyük bir şıklık içerisinde çıkabilmenizi sağlamaktadır.

Zarif, şık ve kullanım ayrıcalığı ile ön plana çıkmakta olan çok sayıda seçenek; lohusa sabahlığı seti koleksiyonlarındaki yerini almaktadır.

Lohusa Gecelikleriyle Yeni Anneler Çok Rahat

Lohusa sabahlığı seti, annelerin maksimum konfora sahip olmalarını sağlamaktadır. Yorucu ve oldukça keyifli geçen bu özle dönemi, en rahat şekilde atlatabilmeniz açısından zevklerinize hitap eden sabahlık setleri hayata geçirilmiş durumdadır.

Şıklığı ile ön plana çıkmakta olan ürünler, yeni annelerin memnuniyetini kazanacak Lohusa gecelik takımlarından oluşuyor.

Olabildiğince fonksiyonlu, bebeğin kolayca beslenmesine imkân tanıyacak onlarca farklı seçenek tüm özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Çiçeği burnunda anneler, özellikle bebek mevlütü gibi özel organizasyonların gerçekleştiği günlerde de sıklıkla bu özle ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar.  Sağlığa zararı olmayan, viskon ve pamuklu kumaş özelliklerinden oluşan kumaşlardan üretilerek memnun edici bir kullanım ayrıcalığını üzerinde barındırıyor.

Yapısı ile göze çarpan kaliteli duruşu, rahat kullanımı ve esne tasarımı ile içinde bulunduğunuz her an maksimum konfor ve hareket imkanını beraberinde getiriyor.

Lohusa gecelik takımları; beyaz, pudra ve mavi renk ayrıcalıkları ile lohusa bayanların şıklığını ortaya çıkartıyor.

Gelin Damat Sabahlık Takımı Setleri Göz alıcı detayları içeriyor

Fraklı farklı detayları içine almakta olan ürünler, dantel detayları ile göze çarpıyor. Gece giyim ürünlerini oluşturan bu seçkin setler, gelinler tarafından büyük bir ilgi buluyor.

Şık dizaynlardan oluşan her bir model, zarif ve seksi bir duruşun ortaya çıkmasına destek oluyor. Ürünler arasında en çok göze çarpmakta olan ürün detayları ise; sırt dekolteli çapraz askılı, dantelli, yırtmaçlı ve transparan seçeneklerden oluşmaktadır.

Her biri zarif ve asil tasarımları ile kullanıma uygun bir şekilde satışa sunulmaktadır. Rahat   hem de gösterişli ürünleri tercih etmekte olan kişilerin favori ürünlerini oluşturan bu setler, konfor ve şıklığı üzerinde barındırmaktadır.

Sabahlık seti olarak her biri özenle tasarlanarak farklı çizgilerden oluşmuş iç giyim ürünleri olmaktadır.  Gelin iç giyim modasını şekillendiren bu seçenekler, uzun sure modası geçmeyen, sağlıklı kumaşlardan oluşan kaliteli giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Sabahlık Çeyiz Seti Modelleri

Çeyiz seti olarak çok sayıda ürün birbirinden şık özellikleri ile satışa sunulmaktadır. Setin içerisinde yer alan her bir ürün, şık bir duruş kazanmanıza imkân sağlayacak detaylara sahiptir. Sıklıkla tercih edilen ve her bir gelinin bavulunda mutlaka yer alan ürünlerin başında ise; gelin nedime sabahlık seti ve bride sabahlık seti yer almaktadır.

Çiçeği burnunda gelinlerin evliliğin ilk günlerinde şık duruşu ve çekiciliği ile öne çıkabilmesi için seçkin detaylar bu özel ürünler üzerindeki yerini almaktadır.

 Her defasında severek kullanım özelliğine sahip setler hem gelinlerin hem de damatların büyük bir beğenisini kazanmaktadır.

Sabahlık seti penye modellerinin yanı sıra özellikle saten kumaşlardan oluşan seçenekler çok fazla tercih edilmektedir. Sağlıklı duruşa sahip olan her bir model, kişilerin taleplerine göre şekillenmektedir. Tasarımcıların yeni koleksiyonlarında önem verdikleri en büyük huşu pratik kulanım sağlayan kaliteli çizgilerdir. Bu sebeple; bride sabahlık seti gibi çok fazla revaçta olan ürünlerin maksimum konfora sahip olmasıdır.

Gelin sabahlığı seti modelleri gelinlerin şıklığını öne çıkaracak özel detaylardan oluşuyor. Sadece şıklık sunmakla sınırlı kalmıyor. Çekici bir duruş ve ayrı bir zarafet kazandırıyor. En yeni gelin sabahlık seti seçenekleri, her dönem satışa sunulan koleksiyonlar içerisinde sıralanmaktadır.

Gelişmiş tasarımların ve trendlerin ışığında hayata geçirilmekte olan her bir gelin damat sabahlığı seti, uzman tasarımcıların hünerli ellerinde asil detaylarına kavuşuyor. Hem sağlıklı bir tasarım hem de çok kullanışlı modellere olarak gelin ve damatların beğenisine sunuluyor.

Genel anlamda farklı model ayrıcalıkları gelin damat sabahlık takımı seti fiyatlarını farklılaştırmaktadır. Set içerisinde yer alan modeller ve kalitesi ürünün fiyatını doğru orantılı etkilemektedir. Seçkin tarzlar, farklı zevklerin buluşma noktası şeklinde sabahlık setleri arasında yer almaktadır.

 Tüm sabahlık gelin setleri, bu şekilde sıralanırken şık ve göz alçı duruş da diğer bir önemli etken olmaktadır. Sabahlık seti ayrıcalıkları her yaştan bayanın beğenisini kazanması amacıyla üretim aşamasında en doğru seçeneklerden hayata geçirilmektedir

Sabahlık Takımı Modelleri ve Fiyatları

Sabahlık seti modelleri, özellikle evlilik öncesinde satın alınan ve çeyiz bohçasına dahil edilmekte olan ürünlerdir.  Özel armağanlar olarak erkek tarafından geline özel olarak sunulmaktadır. Bu özel ürünlerin fiyatları tasarlanan markanın fiyat politikasına, kumaş özelliklerine, setin içerisinde yer alan ürün sayısına ve farklı detaylarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

En doğru ve ekonomik fiyatlara sahip sabahlık setlerini Mita Concept ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Gelin nedime sabahlık seti ve farklı modellerinin her birine sahip olabilmek için Mita Concept üzerinden tarzınızı yansıtan ürünlere göz atarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR