Miniklerin Yeni Tarzı; Çocuk Sabahlık

Sabahlık, genelde kadınlar tarafından sabahları uyanınca üstlerine geçici olarak giydikleri üst olarak bilinir ve kadınlar tarafından oldukça ilgi görür. Fakat sabahlıklar sadece kadınlar tarafından kullanılan bir giysi olmaktan çıkıyor cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkesin gözdesi olmaya başlıyor. Özellikle minikler için hazırlanan her şirin giysi gibi çocuk sabahlık takımları da yüz gülümsetiyor. Yeni ebeveyn olacaklar bebeklerinin heyecanıyla dolup taşarken onları daha kucaklarına almadan giysi hazırlıklarına başlıyor. İşin zor fakat bir o kadar da keyifli yanı olan giysi hazırlıklarına yeni nesil ebeveynler bebek sabahlık eklemeden geçmiyor. Çünkü onlar için en iyisini ve en özelini isteyenler ebeveynler, daha ilk doğum anını ve doğum karesini de bebeklerine en özel haliyle bırakmak istiyor. Doğum anı fotoğraflarında anneyle kombinlenmiş bebek sabahlık, fotoğraflara oldukça tatlı bir an bırakıyor. Bu yüzden yen nesil ebeveynler özellikle fotoğraf çekimleri için bebekleri için çok önceden sabahlıklarını hazır hale getiriyor. Sadece ebeveynler için değil aynı zamanda dünyaya gelen miniğe hediye almak isteyenler için de iyi bir fikir olmuş oluyor. Bebek sabahlık hediyesi, anne ve babalarının yüzünü gülümsettiği kadar uzun süre bebeklerine hatıra olarak saklayabilecekleri bir ürün oluyor. Elbette sadece görsellik için tercih edilmiyor. Yeni doğan bebekler, dış dünyayı tanıma sürecinde oldukları için hassas ve sürekli ağlama sürecinde olabiliyorlar. Ebeveynler, bebeklerini daha fazla ağlatmamak için kolay şekilde giyip çıkarabilecekleri ürünleri tercih ediyorlar. Bu noktada da oldukça avantaj sağlayan bebek sabahlık, ebeveynlerin bebeklerinin gözlerini dünyaya açtığı ilk günden beri favorisi olmaya devam ediyor.

Sadece bebekler için değil yaş olarak büyük minikler için de çocuk sabahlığı da tekstil dünyasında mevcut.  Çocuk sabahlığı da, doğum günü veya kardeşlerini kucaklarına aldıkları ilk gün gibi özel günlerde fotoğraf çekimi için oldukça tercih ediliyor. Çocuk sabahlığı, elbette özel günlerde tek gün kullanılmayla kalmıyor. Desenli ve renkleriyle çocukları cezbeden çocuk sabahlık, minikler için sabahları keyifli hale dönüştürüyor. Keyifli sabahlardan bahsetmişken, çocuk sabahlığının bir diğer kullanım amacından da bahsetmeden olmaz.  Sabahları yataktan kalkmakta zorlanan belki okula gitmek istemeyen çocuklar için, onlara yataktan keyifli şekilde kalkmaları için de destek oluyor. Bu sayede çocukların vücut ısısı çocuk sabahlık ile dengelenirken aynı zaman da onlar için özel bir parça haline gelmiş oluyor. Her konuda dikkat eden ebeveynler için de, bebek ya da çocuklarınız için satın alacağınız sabahlıkların onların narin cildine uyum sağlayacak kumaşlarda olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Miniklerin Yaşam Odası Tarzı; Dekoratif Bebek Yastıkları

Bebeğinizin dünyaya gelmesinin heyecanıyla dolup taşarken o dünyaya gelmeden bir sürü hazırlık halledilmiş oluyor. Hazırlık kısmında, zor ama bir o kadar da eğlenceli bir iş ise bebek odası. Elbette çoğu anne ve baba, bebeklerinin ilk odasını özenle seçiyor. Çoğu karede yer alacak ve bebeklerinin ilk odası olması ile önem taşıyan bu odanın elbette görselliği çok önemli. Fakat odada sadece bebeğin olmayacağı, ilk zamanların çoğunda anne-baba ile odada olacağı için odanın sade ve ferah olması önem taşıyor. Bu noktada, sade ve ferah bir oda istiyorken odayı nasıl kalabalık olmadan görselliğini üst seviyeye çıkarabiliriz? Tabii ki dekoratif bebek yastıkları ile. Kullanacağınız dekoratif bebek yastıkları ile bebeğinizin odasının havasını değiştirebilir hatta zaman zaman yerlerini değiştirerek farklı bir havada katabilirsiniz. Üstelik ne kadar bebek yastığı desek de, bebeklerinizin ilerleyen yaşlarında ve odalarında kullanabileceği bir aksesuar niteliği taşımaktadır. Koltuklarda ve sandalyelerde kullanabilir ve hatta şifonyerlerinizde mini boy kırlent kılıfı kullanarak miniğinizin yaşam odasına tarz katabilirsiniz. Dekoratif bebek yastıkları, sadece tarzla kalmayıp odada uzun süre vakit geçirecek anne ve babalar için de konfor sağlayacağına eminiz. Bebeğiniz için odasının görselliğin yanında tüy çıkarmayacak, toz yapmayacak ve bebeklerinizin hassas cildine uyum sağlayacak kaliteli kırlent kılıfı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mita Kids ile Tanışın!

Yıllarca az ve özü beğenen kadınlar için, pijama, gecelik, sabahlık gibi ürünler tasarladık. Yılların getirdiği bilgi ve deneyimle artık sadece kadınlar için değil çocuklar için de çalışmaya başladık. Onların her anını ve hassas bünyeleri için titizlikle çalıştık. Bu yüzden Mita Kids koleksiyonumuzda, cilt dostu olan saten kumaş kullandık. Her çocuğa ulaşabilmek için koleksiyonumuzu 0 – 11 yaş arası hazırladık ve böylece bebeklerden çocuklara kadar beden oluşturduk. Onların cilt sağlığı kadar görselliklerini de düşündük ve ürün tasarımlarımızda çeşitli renk ve desenlere yer verdik. Mita Kids Koleksiyonumuzda, çocuk sabahlık, bebek sabahlık, kırlent kılıfı, mini boy kırlent kılıfı ve dekoratif bebek yastıkları gibi ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimizi hazırlarken, çocuk sabahlık gibi ürünlerde kumaş ve dikim kalitesine dikkat ettik ve böylece uzun ömürlü olmasını sağladık. Kırlent kılıfı gibi ürünlerimizde ise yine kumaş kalitesine ve baskı kalitelerine dikkat ederek bebeğiniz veya çocuğunuzun rahat nefes alması için çalıştık.

Bu koleksiyon, sadece ebeveynler için değil miniklere özel bir hediye almak isteyenler için de hazırlanmıştır. Sipariş verirken sizin için hazırlanmış ‘’ürünü kişiselleştirin’’ bölümü ile özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Ki sitemizde en çok tercih edilen ürünlerden biri de kişiselleştirilmiş ürünlerdir. Peki hediyemizi nasıl kişiselleştirir ve onu nasıl özel hale getiririz? Sipariş verirken sağ üstte bulunan ‘’ürünü kişiselleştirin’’ kısmına isim, isim baş harfi veya dilediğiniz bir cümleyi yazmanız yeterli. Fotoğraf kareleri için veya miniğe ömür boyu tatlı bir hediye olması, hediyenizi özel kılacaktır. Üstelik kişiselleştirme özelliğimiz vereceğiniz siparişe yansımamaktadır. Mita Kids koleksiyonumuzu incelemek ve sipariş vermek isterseniz ana sayfada sağ üstte bulunan Mita Kids seçeneğine tıklayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR