İade ve Değişim Koşulları

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri kişiye özel üretim ve ürünlerde gerçekleştirilen kişiselleştirme harici hiçbir koşul belirtmeden 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamaları kapsamında satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz veya değişim talep edebilirsiniz.

Tarafımızı bilgilendirmenizi takiben bize ulaştıracağınız hatalı ürünün hatası giderilecek yada yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılması mümkün değildir.

İadesini yapacağınız ürüne ait tüm aksesuarların ve varsa hediye/kampanyalı ürünlerin de aynı anda iadesinin yapılması gerekmektedir.

Kanun kapsamı dışında kalan kişiye özel üretimlerde öncelikle sipariş verdiğiniz üründen memnun kalmanız için tüm özeni gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Kişiye özel ürünlerimiz, sipariş üzerine  özel olarak isteğiniz doğrultusunda tasarlanır ve tasarımlar onayınızdan geçtikten sonra tek bir tane olarak üretilir.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler, Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler” olarak sayılmaktadır. Dolayısıyla kişiye özel ürünler ve kişiye özelleştirilen ürünlerde firmamızdan kaynaklanan eksik/kusur olmadığı sürece değiştirme ve iade yapılmamaktadır.