Hiç Geçmeyen Moda; Gömlek Elbise

Moda dünyasında, anneannelerimizin kullandığı belki de kızlarımızın da kullanmaya devam edeceği birkaç model vardır. Bunlardan birisi de şüphesiz gömlek elbise modelleri. Gömlek elbise, duruşuyla şıklık katarken düğme özelliği ile de kullanma kolaylığı sağlıyor. Hem şık olmaları hem de kullanım avantajları sayesinde yıllardır kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Elbette gömlek elbise denilince akla sadece dış giyim gelmemeli. Tekstil sektörünün birçok giyimde kullandığı bu model pijama takımlarının da gözdesi. Giy çıkar rahatlığı, uyku süresince rahat hareket avantajı ve yaz aylarında sağladığı serin uykular sayesinde gözde olmaması şaşırtıcı olurdu. Bu yüzden yıllardır gecelik elbise denilince akla ilk gelen gecelik modellerinden. Kadınlar tarafından her yaş grubuna hitap ediyor, öyle ki gömlek elbise alırken tüm sevdiklerimiz aklımıza geliyor ve onlar için tatlı bir hediye haline dönüşüyor. Her kadının zevkine ve kullanımına hitap eden bu modeller, geçmeyen modası ile uzun süre kullanma avantajı sağlıyor. ‘’Sadece rahat olmasın, evde de şık olayım’’ diyen özgüven dolu kadınların pijamada ilk tercihi bu yüzden gömlek elbise modelleri oluyor.

Gömlek Elbise Nasıl Yıkanmalıdır?

Gömlek elbiseler, modelleriyle yüzyıllardır aramızda ve aramızda olmaya da devam edecek gibi duruyor. Görselliği ile modası geçmeyen bu gecelik elbise modellerimizin daha da uzun süre kullanmak hepimiz için çok önemli. Bu sayede gereksiz alışverişlerden kaçınmış oluruz ve dünyamız için sürdürülebilirliği desteklemiş oluruz. İşte bu noktada giysilerimizde en önemli unsurlardan biri yıkama aşaması. Çoğu kadın çamaşır yıkama esnasında sadece renk ayrımı yapmaktadır. Aslında önemli olan giysilerinizin kumaşı ve kirlilik düzeyidir. Örneğin yüksek derecelerde yıkamanız gereken iç çamaşırları ile pijama takımı gibi sadece yatarken giyilen giysiler bir değildir. Giysilerinizde kumaş ayrımı yapmalı ve kirlilik düzeyine göre çamaşır makinenizde yıkamanız gerekmektedir. Bu sayede giysilerinizin kumaşlarına zarar vermeyerek uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm giysilerde geçerli olan bu nokta, aslında en çok gecelik takımlarımızda geçerlidir. Çünkü, siz uyurken vücudunuzun rahat nefes almasını ve konforlu bir uyku çekmenizi sağlayan en önemli giysilerdendir. Bu yüzden pijamalarınızın kumaşına göre yıkama derecesi seçmelisiniz. Cilt sağlığınız ve giysilerinizin uzun ömürlü olması için bir diğer önemli nokta ise deterjanlardır. Doğa dostu deterjanlar sadece çevre için değil aynı zamanda giysileriniz için de önemlidir. Doğa dostu ve yenilenmesine destek olan deterjanlar ile giysilerinizin ömürleri uzun olabilir, uyku süresince üzerinizde olan ve onlarla nefes aldığınız pijama takımlarınıza minimum seviyede kimyasal temas ettirmiş olursunuz. Gecelik elbise konusunda bir diğer önerimiz ise yıkama sonrasında ütüleme aşamasıdır. Ütüleme ile giysilerinizde maksimum hijyen sağlayabilirsiniz. Bu hususlara dikkat ettiğiniz takdirde sadece gömlek elbise modellerinizi değil tüm giysilerinizi uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Neden Gecelik Elbise Kullanmalıyız?

Ev, iş ve okul arasında mekik dokumalar hepimizi stresli bir hayata sürüklüyor. Böyle geçen bir günün ardından tek isteğimiz pijama takımlarımızı giymek oluyor. Fakat hiç düşündünüz mü, uyku boyunca üzerinizde kalan giysilerinizin önemini? ‘’altı üstü pijama’’ algısı zamanla kırılmaya başlasa da önemini bilmeyenler için hatırlatma yapmak istedik. Özellikle pijama takımlarının kalitesi kadınlar için ekstra önem taşımaktadır. Çünkü gün boyunca nefes almayan cilt, kurumaya ve canlılığını yitirmeye başlıyor. Sürekli kapalı duran ve hava almayan bölgeler belki de zamanla hastalık üretmeye başlıyor. İşte bu noktada, en azından cildimizin nefes almasını sağlayacak tek giysi, gecelik elbise modelleri. Kullanım rahatlığının yanı sıra kadınlara şıklığı da vaat eden bu modeller, özellikle yaz aylarında tercihlerin ilk sırasında. Siz de cilt sağlığım ve uyku kalitem benim için önemli diyorsanız uyumadan önce kaliteli bir kumaştan pijama takımı giymeye özen gösterin.

Mita Concept -  Gömlek Elbise Modelleri

Evde de şıklığından ödün vermeyen kadınların en çok tercih ettiği ev giyimi, gömlek elbise modelleri.  Bu yüzden pijama takımı tasarımlarımızda yer vermeden geçemedik. Yine bu tasarımlarımızda da tüm kadınların zevkini ön planda tutmaya çalışarak düğmeli gecelik modellerinden gömlek elbise modellerine kadar yelpaze oluşturduk. Pijama denilince akla ilk gelen renklerden olan pudra, beyaz ve siyah renkleri tasarımlarımızda ana renkler olarak belirledik. Tasarımlarımız hazırlarken en çok cildinizi düşündük. Bu yüzden çoğu ürünümüzde olduğu gibi saten kumaşı ana kumaş belirledik. Saten kumaş, cildinizi kurutmaz ve gece boyunca cildinizin nefes almasını sağlar. Cilt uzmanları tarafından önerilen ve sağlıklı kumaşlar arasında geçen saten bir diğer kullanma amacımız ise şıklığıdır. Gömlek elbise modellerinde desen veya hareket tercih etmeyen kadınlar için, gömlek elbise şıklığını saten kumaş ile sağlamak istedik. Her detayına kadar düşünülen Mita Concept – gömlek elbise modelleri sadece zevke göre değil bedenlere göre de tasarlandı. Çünkü biliyoruz ki, her kadın vücudu çok önemli ve kendine has. Bu yüzden her ürünümüz gibi gömlek elbise modelleri de her kadının bedenine uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Titizlikle düşünülen tasarım ve hazırlanma süresi sonrasında sizlerin karşısına çıkan gömlek elbise modellerimizi birlikte inceleyelim.

Düğmeli geceli modelleri, düğme özelliğiyle şıklık ve kullanım rahatlığı sağlar. Gömlek elbise modellerimiz, tek parça olmasından kaynaklı kullanımı kolaydır. Özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen ve sipariş aldığımız bu model sayesinde, yaz geceleriniz daha geçer. Biyeli gömlek elbise modelleri, yine biye sayesinde şıklık sağlarken belinize narinlik katar. Biye görselliğin yanı sıra modelin vücudunuzu sarmasını ve oturmasını sağlar.

Sipariş verirken seçeceğiniz ‘’beden’’ ve ‘’boy’’ kısmı ile üzerinize dikilmiş özelliği veren en iyi ürüne ulaşabilirsiniz.

Düzenli olarak yenilenen model ve bedenleri kaçırmamak için web sitemize üye olmayı unutmayın.

Mita Concept’ten Gömlek Elbise Siparişi Nasıl Verilir?

Uzun ömürlü kullanabileceği ve aynı zamanda şık olmak isteyenler için gecelik elbise bulmak ve sipariş etmek çok kolay!

Web sitemizin ana sayfasına giriş yaptığınızda sol üst köşede bulunan pijama takımı kategorisine tıklayın. Kategori altında bulunan ‘’gömlek elbise’’ başlığı seçin ve dilediğiniz gömlek elbise modeline karar verin. Karar aşamasından sonra ürün bedeni ve boyunu belirleyin ve sepetinize ekleyin. Siparişiniz kısa süresince size ulaşacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR